BUKA I URLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Former Yugoslavian Hardcore
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 black metal preporuke

Ići dole 
+2
miller
kktz
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:15 am

simpa ovaj Crypthowl. agresivno depresivno.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:16 am

harbinger ::
Ovaj TEMPLE BELOW zvuči dobro, sad slušam. Od mene poseban plus za ovaj suludi efekat sa klavijatura na uvodu - odsviran je 100% sa dečijeg Casio sintisajzera, pamtim taj zvuk jer sam imao taj sint kao klinac, "metal guitar" se zvao. Laughing

Dobar u tom nekom ezoteričnom fazonu je i VASSAFOR sa Novog Zelanda. Slušao sam samo neki EP, ne znam kakav je i album.

hehe, zakon. izbjegavam novozelandske, nekak mi svi preisforsirano zvuce.
Nazad na vrh Ići dole
harbinger

harbinger


Broj poruka : 121
Reputation : 5
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:17 am

Pitam se voli li ovde iko SAMAEL - Worship Him LP?
Nazad na vrh Ići dole
harbinger

harbinger


Broj poruka : 121
Reputation : 5
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:21 am

kktz ::
hehe, zakon. izbjegavam novozelandske, nekak mi svi preisforsirano zvuce.

Ja sam odatle slušao samo DIOCLETIAN čini mi se. Tipičan Blasphemy klon, isforsirano, da. Vassafor je čini mi se manje-više ista ekipa, ali zvuči drugačije i interesantnije.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:35 am

sluso sam i neke deathdoomere mislim isto, al isto mi bilo nekak neznam, ok. ma sad kad razmislim, dosadnijeg benda od onih Grave Desecrator ustvari rijetko da sam vidio, toj ko mi kad smo sam krljali krlje radi ali bez iole dobrog rifa i energije, vecina tih war / goat klonova je dosadna buka, bez ikakvog filinga. samo klasici, Archgoat mi daleko najbolji. jos gore od tog mi sam oni Ildjarn klonovi sto youth attack forsira. postove ni ne racunam Smile
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:43 am

a ko zna, mozd bi mi i ovi norsecore bili dosadni uzivo. Necrodeath nest i nemog slusat doma, al uzivo RAZBILI, show.
Nazad na vrh Ići dole
harbinger

harbinger


Broj poruka : 121
Reputation : 5
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:48 am

Da, taj "war" fazon je sad definitivno glavni trend u BM i DM undergroundu i masa je smeća i gluposti tu svakako. Meni opet PROCLAMATION fenomenalan, ali samo taj prvi album, kasnije stvari već manje-više. Odličan je i ARCHGOAT, demo faza od TEITANBLOOD takođe...
Nazad na vrh Ići dole
harbinger

harbinger


Broj poruka : 121
Reputation : 5
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 8:49 am

kktz ::
a ko zna, mozd bi mi i ovi norsecore bili dosadni uzivo. Necrodeath nest i nemog slusat doma, al uzivo RAZBILI, show.

Gledao i ja NECRODEATH, bili pre godinu il dve u Novom Sadu. Super svirali, al publika bila manje-više smor.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 10:05 am

nije ni ovdje bio na Necrodeath neki dernek bas, al ono, kad i npr stari konji kojis zalutali i ne vole metal stoje cijeli konc i gledaju pa hvale, znas da nis sam tebi bili dobri, heh. u retro deathu sve nest vuce il na incantation il svedski, a to men nije napeto, pa izgubih interes skroz. al trebaju doc Dickless Tracy a oni su mi najbolji live death metal sto vidjeh. ove ovake sirovo melodicne blackere slusam najvise i od novijeg, zato i zapoceo temu. naravno, moze i druge stilove, pa i one koj men ne leze, svako ima neki svoj ukus.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 10:16 am

ah da, Typhon je zanimljiv kolumbijski black metal bend, kontakti sa Mayhem, cak je dead poklanjo textove, ali bas jak first wave utjecaj - [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyPon Apr 15, 2013 10:24 am

ev ih i uzivo, rispekt [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyUto Apr 16, 2013 3:30 am

harbinger ::
Pitam se voli li ovde iko SAMAEL - Worship Him LP?

ja sam već 15 god žešći obožavatelj Ceremony of Opposites al vjerujem da ti taj ni nije blek.
men bogami je.
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyUto Apr 16, 2013 3:36 am

necrodeath mi kroz tu svirku bio prezao, nisam mogo izdržat unutra. majke mi. košto nemog burzum il mangel stari il immolation stari. preintenzivno. svaka im čast.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyUto Apr 16, 2013 9:10 am

Enthroned - Towards The Skullthrone Of Satan, stariji belgijanci dost prigrlili svedski Dark Funeral na brutal BM stil (toj ustvari norsecore a ne izvorni norveski ili raw), al ovaj mi je njihov album vrhunski.
1) jos nije diginapucana svedska produkcija, men to precesto ubija filing i zapravo lose.
2) bubnjar je na spidu, al ostali bome daju dusu. atmosfera me zna vise podsjetit na finsku Sargeist i sl skolu, a ima tu i prastarih black finti.
sadasnja mi postava vec vuce i na Marduk, al ovaj album men bombonjera, ev jedne [You must be registered and logged in to see this link.] , svaka cast.
Nazad na vrh Ići dole
miller

miller


Broj poruka : 142
Reputation : 1
Datum upisa : 19.08.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptySub Apr 20, 2013 12:08 am

Stiny Plamenu. Solidan raw black iz Ceske. [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://whendeathcomes.blogspot.com
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyNed Apr 21, 2013 3:53 am

naso Prevalent Resistance "Dynamics of Creation", odlican, toj to sto volim slusat black metal preporuke - Page 2 795735
Nazad na vrh Ići dole
DoubleStandards

DoubleStandards


Broj poruka : 569
Reputation : 6
Datum upisa : 01.08.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptySre Apr 24, 2013 10:19 am

evo nešt malo novije

Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2013 3:59 am

Svartahrid, stari norveski blek, sa simfo i pagan tendencijama al trve da nemoze vise. ev jedne sa odlicnog prvog, jedni od rijetkih kojis opstali i nastavili taj stil bez utjecaja trendova. [You must be registered and logged in to see this link.]

btw, zanimljiv detalj "In June 2003, Ilvastar, among others, broke into a crematory, and desecrated several corpses. Ilvastar then cut the head of one of the corpses, and brought it with him"
Nazad na vrh Ići dole
miller

miller


Broj poruka : 142
Reputation : 1
Datum upisa : 19.08.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2013 11:24 am

E konacno jos neko ko je cuo za Svartahrid. Predobar bend.
Nazad na vrh Ići dole
http://whendeathcomes.blogspot.com
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyČet Apr 25, 2013 11:22 pm

bome da! slusam i The Cainian Chronicle od Ancient ovih dana, simpa album. Dobar i prvi od Tulus. ak neko trazi bend dost u stilu Under the Sign of the Black Mark, francuzi Nehëmah imaju toga, mada mozda ne ipak bas tako dobro. ak ko voli finski melodicniji raw tipa Sargeist, ima dost takvih bendova i van finske, npr grci Nargothrond na ovom albumu - [You must be registered and logged in to see this link.] , kad vec spominjem finsku, Lathspell na Elegia skroz dobri - [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2013 3:15 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2013 7:24 am

sethove zajebancije. bolje neg AC kad je poceo pisat textove i pravit prave stvari Smile
Nazad na vrh Ići dole
Axegrinder

Axegrinder


Broj poruka : 513
Reputation : 13
Datum upisa : 30.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyUto Apr 30, 2013 8:19 am

men dobar spot Smile.
Nazad na vrh Ići dole
kktz
Moderator
Moderator
kktz


Broj poruka : 1551
Reputation : 10
Datum upisa : 22.07.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2013 5:21 am

miller, imas kaku ex yu, srbija preporuku da baca na staru norvesku?
Nazad na vrh Ići dole
miller

miller


Broj poruka : 142
Reputation : 1
Datum upisa : 19.08.2010

black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 EmptyČet Maj 09, 2013 10:18 am

Ne mogu se setiti sad bas, al evo recimo ovo [You must be registered and logged in to see this link.]

i ovo je dosta na nrovesku bar meni, mada produkcija mi je malo previse [You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://whendeathcomes.blogspot.com
Sponsored content





black metal preporuke - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: black metal preporuke   black metal preporuke - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
black metal preporuke
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BUKA I URLIK :: Generalna Diskusija-
Skoči na: